1. EFEKT

ZREDUKUJE LÁMAVOST VLASŮ

Máte potíže s lámavostí vlasů?

Nacházíte ve svém umyvadle neobvykle hodně vlasů? Nebo ve vašem hřebenu po rozčesávání? Oba případy mohou být známkou zvýšené lámavosti vašich vlasů. Nioxin redukuje lámavost díky své schopnosti vyhladit a chránit kutikulu (svrchní část vlasu).

2. EFEKT

DODÁ VLASŮM HUSTĚJŠÍ VZHLED

Trápí vás prořídlá místa ve vlasech?

Zaznamenali jste úbytek vlasů nebo cítíte, že jsou vaše oslabené? Řídnutí vlasů je často rozpoznáno, až když se začínají odhalovat prázdná a prořídlá místa. Nioxin byl vytvořen, aby vaše vlasy posílil, ozdravil a dodal silnější vzhled.

3. EFEKT

ZESILÍ TEXTURU VLASŮ

Textura vašich vlasů se stále víc ztenčuje?

Postrádají vaše vlasy plnost a tvar? Máte dojem, že jakákoli úprava vaše vlasy zatěžuje? Několik faktorů, jako jsou věk a poškození kutikuly, mohou být hlavními důvody, proč jste zaznamenali řídnutí vlasů. Nioxin zvyšuje plnost u každého jednotlivého vlasu, vlasy ozdravuje, dodává jim pružnost a postará se o jejich viditelné posílení.

4. EFEKT

POSILÍ VLASY A CHRÁNI
KUTIKULY PŘED POŠKOZENÍM

Vypadají vaše vlasy mdle jako by byly bez života? Třepí se vám konečky vlasů?

Ztratily vaše vlasy vitalitu a zdravý vzhled? Poškození kutikuly, kdy vnější části vašich vlasů jsou roztřepené a hrubé, mohou připravit vaše vlasy o jejich přirozenou krásu. Směs ingrediencí v produktech NIOXIN posiluje každý vlas zvlášť, chrání tak kutikuly před polámáním, pečuje o vlasy zatížené stylingovými produkty a nepříznivými vnějšími vlivy.

5. EFEKT

OČISTÍ POKOŽKU OD NADMĚRNÉHO KOŽNÍHO MAZU

Trápí vás mastné vlasy a pokožka?

Nebo, je vaše pokožka suchá a máte pocit svědění? Oba projevy mohou být důsledkem nadměrné produkce kožního mazu, který je sice přirozenou látkou a součástí zdravých vlasů, ale ve větší míře může vlasům uškodit, mastit je a zavdat příčinu k řídnutí. Nioxin umí takové problémy řešit, důkladně očistí pokožku na temeni hlavy, odstraní přebytečný kožní maz a navrací vlasům přirozenou vitalitu.

Konzultace

Vyberte ten nejvhodnější Systém NIOXIN.

Proč nioxin?

Protože více než 70% uživatelů zaznamenalo silnější a plnější vzhled vlasů již během 4 týdnů.

NOVINKY

Zůstaňte v kontaktu s našimi odborníky na řídnutí vlasů a mějte přehled o všech novinkách značky NIOXIN.